نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

محصولات و حنای هندی

حنای مشکی امیر
حنای مشکی امیر
حنای مشکی عایشه دارای 12 عدد قیف می باشد.
28,000 تومان
پکیج رفع تیرگی مو کالاواسمول
پکیج رفع تیرگی مو کالاواسمول
روغن رفع سفیدی مو دارای دو روغن هست که در یک دوره شصت روزه کم کم موهای سفید را کم کم به سیاهی گرانده هست. کسانی که در طی دوره هایی موهای آنان سفید شده است این محلول ماننده رنگ مو یا شامپو نیست بلکه در طی دوره شما مشاهده تغییر خواهید بود.
45,000 تومان
ادویه ساندیپ مرغ- ماهی و ... برای سرخ کردنی- پختنی و ...
ادویه ساندیپ مرغ- ماهی و ... برای سرخ کردنی- پختنی و ...
صاحبان رستورانها- فست فودها- آشپزباشی های درج یک و هتلهایی که علاقه به افزایش رتبه و جلب مشتری دارید: با خرید انواع ادویه یا مصالحه به قول هندیا همانور که می دانید بهترین نوع ادویه مخصوص سرخ کردن- پختن برنج- مخصوص ماهی جدا مرغ جدا و پخت و پز جدا
15,000 تومان
پماد سوختگی برنال bernal
پماد سوختگی برنال bernal
کرم سوختگی برنال ( bernal ) ساخت کشور پاکستان- مناسب برای سوختگی - تنها معجزه ای که این کرم دارد این می باشد که این کرم برای التیام دردهای سوختگی آتشی و آب جوش بالفور عمل می نماید. دیدید وقتی که دستی چیزی بسوزد والدین تند تند دست یا محل سوختگی
15,000 تومان
فروش  ترشی فلفل سبز green chatani (هندی)
فروش ترشی فلفل سبز green chatani (هندی)
ترشی فلفل . ساخته شده از بهترین و درجه یک ترین فلفها برای کسانی که واقعن تمایل به خوردن فلفل دارند این یک دعوت به مقابله است که آیا توان را دارند یا خیر. فلفل مزایای زیادی دارد و بنا به نظر برخی پزشکان خاصیت ضد سرطان زایی دارد.
10,000 تومان
ترشی انبه شیزان
ترشی انبه شیزان
ترشی انبه شیزان معروف به ستارنگ یعنی ترشه مشتمل بر 7 ماده این ترشی تهیه شده از انواع مواد افزودنی با بهترین بسته بندی پلمپ شده. و منحصر به کمپانی خارجی شیزان که در راستای فروش انواع آب میوه های انبه معرف می باشد فعالیت می نماید
13,000 تومان
ترشی نشنال national یک کیلویی
ترشی نشنال national یک کیلویی
فروش انواع ترشی جات نشنال خوشمزه و با طعم نشنال و یک کیلویی می باشد.
17,500 تومان
ترشی نشنال national نیم کیلویی
ترشی نشنال national نیم کیلویی
ترشی نشنال ترشی مخصوص و مخلوطی با قطع و بته بندی محکم و خارجی در اندازه نیم کیلویی می باشد.
12,500 تومان
حنای کوم کوم قهوه ای
حنای کوم کوم قهوه ای
عصاره درخت حنا و چندن می باشد . کوم کوم را در مجالس عروسی در هندوستان و با نقش و طرح های خیلی جالب برای مراسم سرور و شادی و عروسی استفاده می کنند. کوم کوم دارای خاصیتی می باشد که دستها را با توجه به داشتن عصاره و بوی خوش خوشبو می کند
22,000 تومان
حنای  قهوه ای درجه 1 دبی
حنای قهوه ای درجه 1 دبی
حنای دبی بهترین نوع حنایی می باشد در بسته بندی ایده ال به همراه نمونه ای از بهترین نقشه حنابندی. این نوع حنا که بنام مهندی برای مراسم عروسی هندوها که تمام بدن را می مالند و عروس را زینت و آرایش می دهند. امید است با خرید.
9,000 تومان
حنای القمر
حنای القمر
نوعی حنا می باشد که در عروسیها مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید انواع نقشها را با استفاده از نمونه نقشها خانمها را متحیر نمایید . و همچنین می توانید با این حنا ناخنهای خودرا به جای لاک با حنای القمر تزئین نمایید.
10,000 تومان
حنای درجه 1 خرم سلطان
حنای درجه 1 خرم سلطان
حنای درجه یک خرم سلطان حنای جدید است که برای عروسها و مراسم شادی مورد استفاده قرار می گیرد. دارای رنگ دهی فوق العاده خاص و با ماندگاری بیشتر با استفاده از این محصول می توانید در عروسی ها و بچه های کوچک شادمانی را به ایشان ارمغان دهید.
15,000 تومان