نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

حنای هندی

حنای مشکی امیر
حنای مشکی امیر
حنای مشکی عایشه دارای 12 عدد قیف می باشد.
28,000 تومان
پکیج رفع تیرگی مو کالاواسمول
پکیج رفع تیرگی مو کالاواسمول
روغن رفع سفیدی مو دارای دو روغن هست که در یک دوره شصت روزه کم کم موهای سفید را کم کم به سیاهی گرانده هست. کسانی که در طی دوره هایی موهای آنان سفید شده است این محلول ماننده رنگ مو یا شامپو نیست بلکه در طی دوره شما مشاهده تغییر خواهید بود.
45,000 تومان
حنای کوم کوم قهوه ای
حنای کوم کوم قهوه ای
عصاره درخت حنا و چندن می باشد . کوم کوم را در مجالس عروسی در هندوستان و با نقش و طرح های خیلی جالب برای مراسم سرور و شادی و عروسی استفاده می کنند. کوم کوم دارای خاصیتی می باشد که دستها را با توجه به داشتن عصاره و بوی خوش خوشبو می کند
22,000 تومان
حنای  قهوه ای درجه 1 دبی
حنای قهوه ای درجه 1 دبی
حنای دبی بهترین نوع حنایی می باشد در بسته بندی ایده ال به همراه نمونه ای از بهترین نقشه حنابندی. این نوع حنا که بنام مهندی برای مراسم عروسی هندوها که تمام بدن را می مالند و عروس را زینت و آرایش می دهند. امید است با خرید.
9,000 تومان
حنای القمر
حنای القمر
نوعی حنا می باشد که در عروسیها مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید انواع نقشها را با استفاده از نمونه نقشها خانمها را متحیر نمایید . و همچنین می توانید با این حنا ناخنهای خودرا به جای لاک با حنای القمر تزئین نمایید.
10,000 تومان
حنای درجه 1 خرم سلطان
حنای درجه 1 خرم سلطان
حنای درجه یک خرم سلطان حنای جدید است که برای عروسها و مراسم شادی مورد استفاده قرار می گیرد. دارای رنگ دهی فوق العاده خاص و با ماندگاری بیشتر با استفاده از این محصول می توانید در عروسی ها و بچه های کوچک شادمانی را به ایشان ارمغان دهید.
15,000 تومان
حنای مشکی الدبی
حنای مشکی الدبی
ناء الدبی به رنگ مشکی برای مجلس عقد و عروسی و اعیاد خاص و دیگر مناسبتها و رسوم اقوام مختلف است و این حنا در مدت کم 10 دقیقه رنگ مشکی می نماید. و اینکه کسانی که حساسیت دارند مورد استفاده قرار ندهند برای بیماران پوستی دارای حساسیت مورد استفاده نشود
26,000 تومان
حنای  مشکی مهوش کم کم
حنای مشکی مهوش کم کم
حنای مهوش کم کم حنای مهوش کم کم مشکی رنگ است در مدت ده دقیقه رنگ مشکی ایده آل را برای شما دارد در سایر مراسم و اعیاد مذهبی مورد استفاده قرار می گیرد
25,000 تومان
حنای مشکی « عایشه»
حنای مشکی « عایشه»
حنای ویژه عروس عایشه این حنا به شکل مخروطی بوده است و نوک تیز آن برای پیاده کردن نقش های متحیر بر روی دست شما می باشد . اگر طرحهای ما را خریداری نمایید بهترین هدیه و تا ساعتها دلتان می خواهد فقط به دستان نامزد یا همسر آینده تان بنگرید.
37,000 تومان